statystyki szczegółowe

Aktualności

Cenny punkt z Borkiem

• autor: maciex1970, 2013-06-11 18:07

W bardzo ważnym meczu, ostatnim w tym sezonie na swoim boisku nasza drużyna zremisowała z Borkiem 2-2 (1-0). Początek spotkania to nieznaczna przewaga gości, którzy wypracowali sobie parę sytuacji bramkowych.

Jednak bardzo dobrze w naszej bramce spisywał się nasz młody bramkarz Rafał Matras na co dzień broniący w juniorach.

Gdy wydawało się że rywal zdobędzie bramkę nastąpiło długie podanie naszego pomocnika za plecy obrońców gości i Krzysztof Grabias w sytuacji sam na sam z bramkarzem ładnym technicznym strzałem ponad nim wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Była to 30 minuta meczu.

Druga odsłona to w miarę wyrównana gra aż do 60 minuty, kiedy to gapiostwo naszej defensywy, szybki wyrzut z autu gości do skrzydłowego, który dogrywa do środkowego napastnika a ten kończy akcję zdobyciem gola. Nasza drużyna nie poddawała się i uparcie dążyła do wyrównania.

W 80 minucie to jednak Borek wychodzi na prowadzenie po rzucie rożnym i celnej główce napastnika gości bez żadnej asysty naszej defensywy. Jednak determinacja Trzciany w dążeniu do zdobycia punktów została nagrodzona za sprawą dwóch zawodników wprowadzonych po przerwie przez trenera Cholewę.

Akcję Bartka Kukli, który wpadł w pole karne przerwał faulem bramkarz gości i sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę wykorzystał Maciek Król dobijając własny strzał sparowany przez bramkarza. Była to 85 minuta meczu i wynikiem remisowym 2-2 zakończył się ten zacięty, pełen walki mecz.