statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis z Ceramiką.

• autor: maciex1970, 2016-03-02 11:28

W drugim meczu sparingowym przed rundą wiosenną nasza drużyna zremisowała z zespołem Ceramiki Muchówka 1-1. Spotkanie zostało rozegrane na boisku o sztucznej nawierzchni w Wieliczce.....( c.d. w rozwinięciu).

Skład Trzciany: Wrzyszcz- Konopka, Ujejski S, Grabias A, Cichoń- Pinkowski K, Salach, Grabowski A, Ujejski M- Cygan, Grabias K

W II połowie: Wrzyszcz- Konopka, Ujejski S, Grabias A, Pinkowski K- Grabowski K, Pinkowski D, Grabowski A, Grabias K, Kowalczyk, Cygan , Mech (wchodzący na zmiany)

Od początku lekką przewagę osiągnęła ekipa z Muchówki, ale akcje ich praktycznie kończyły się na dobrze grającej naszej defensywie i bramkarzu. Bramkę straciliśmy po stałym fragmencie gry gdzie niepilnowany zawodnik Ceramiki piękną główką pokonał naszego bramkarza. Po dokonanych w przerwie zmianach nasza gra zaczęła wyglądać zupełnie inaczej. Dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i co jakiś czas dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich. Trzeba dodać, że w drugiej połowie na boisku przebywali wychowankowie Szkółki Piłkarskiej, a ten mecz był ich debiutem w seniorach. Zawodnicy tacy jak: Pinkowski Kamil, Grabowski Krystian, Kowalczyk Klaudiusz, Cygan Kacper to rocznik 2000, a Pinkowski Daniel 2001. Również Wrzyszcz, Cichoń, Grabowski Adrian to jeszcze juniorzy. Zespół obecnie jest w przebudowie, a remis osiągnięty  z zespołem Ceramiki Muchówka to ich duży sukces.

Bramkę wyrównująca zdobył Krzysztof Grabias pewnie wykonując rzut karny po zagraniu ręką jednego z obrońców Ceramiki.